Áruszállító

Áruszállító

Budapesti telephelyű, az informatikai és biztonságtechnikai piacon 25 éve jelen lévő nagykereskedés keresi Áruszállítói pozícióba új munkatársát.

Téged keresünk, ha:

  • Pozitív és dinamikus jellem vagy;
  • Szeretsz emberekkel foglalkozni és tudsz is bánni velük;
  • Ügyfélközpontú a szemléleted;
  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezel;
  • Esetleges ügyfél panaszok hatékonyan kezeled;
  • Minimum középfokú a végzettséged;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Kisteherautón szerzett minimum 3 éves vezetői tapasztalat;
  • Kiválóan ismered Budapestet.

Előnyt jelent:

  • Budapest környéki városok ismerete;
  • Számítástechnikai eszközök alapismerete.

Feladataid lesznek:

  • Megrendelések házhozszállítása;
  • Beszerzésben való részvétel;
  • Tételes áruátvétel;
  • Fennmaradó időben raktárosi feladatok ellátása.

Amivel hozzájárulunk a sikeredhez:

  • Folyamatos képzésekkel segítjük a szakmai és személyes fejlődésed;
  • Versenyképes fizetést és Cafetériát kínálunk számodra;
  • Folyamatos, jó hangulatú csapatépítő programokkal várunk;
  • Egy igazán fiatalos és családias környezetben dolgozhatsz.

Amennyiben magadra ismertél a fentiekben, ne habozz! Várjuk az önéletrajzodat az info@alphasonic.hu e-mail címre, a betölteni kívánt pozíció megjelölésével!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 3-5 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us