Áru összekészítő/ Komissiózó munkatárs 5 jelentekezés

Egészségügyi  termékek forgalmazásával foglalkozó  nagyon dinamikusan fejlődő webshop raktáros/komissiózó  munkatársat keres.

Feladat: rendelések összekészítése, csomagolása

Amit kínálunk:

  • biztos munkahely (mi a válság idején is erősödtünk)
  • családias, rugalmas munkakörnyezet
  • Soron kívüli Covid oltás, mivel egészségügyi szolgáltatást végzünk, így munkatársaink első lépcsőben jogosultak az oltásra

Előny:

  • hasonló munkakörben szerezett gyakorlat ( nem feltétel)
  • jogosítvány, jármű vezetői gyakorlat (időnként előfordulhat szállítási feladat is)

Munkaidő: Hétköznap 8-17 óra,  hétvége szabad.

Munkavégzés helye Szentendre (Hév végállomáshoz közel)

Jelentkezés: fényképes szakmai önéletrajzzal, a fizetési igény megjelölésével

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 3-5 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Magyar
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 25387492-2-13
  • Slogan Csak egészég legyen....
Connect with us