ANYAGMOZGATÓ/RAKODÓ

Dolgozz az Év Gyára versenyen kategória győztes vállalatánál kiemelkedő fizetésért, akár azonnali kezdéssel!

Legyél az üvegfeldolgozással és szigetelőüveg gyártásával foglalkozó bővülő csapatunk tagja

pozícióban.

Az alábbi feladatok várnak majd rád:

  • A legyártott üvegtermékek kiszállításra történő előkészítése, összerakása
  • Munkakörnyezet tisztán tartása
  • Kézi és gépi anyagmozgatás

Amiért megéri nálunk dolgozni:

  • Bejelentett munka átlagon felüli bérezéssel
  • Akár 2000 Ft/óra alapbér betanulási időszak alatt is
  • 30%-os műszakpótlék havi átlagban
  • 80.000 Ft/hó egyéni bónusz lehetősége
  • Folyamatos előre lépési lehetőség (akár 2600 Ft/órás bérkategóriába)
  • Határozatlan szerződés, 8 órás munkarend, 2 vagy 3 műszakban
  • Munkaruha és védőeszközök biztosítása
  • Lehetőség előlegfizetésre
  • Munkásszállás biztosítása
  • Családbarát vállalat vagyunk
  • Bejárás támogatása, ingyenes vállalati buszjárat Szegedről
  • Modern gyártókörnyezet, jó hangulatú, összetartó csapat

Azonnal jelentkezz, ha:

  • Jól bírod a fizikai munkát
  • Nem okoz gondot a 2 vagy 3 műszakos munkarend vállalása
  • Pontosan és precízen dolgozol

Előnyt jelent számodra, ha:

  • B kategóriás jogosítványod van
  • Komissiózási, rakodási tapasztalattal bírsz
  • Targoncavezetői engedéllyel és rutinnal rendelkezel

További információk:

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Akár azonnali munkába állási lehetőség
  • Telefonos beszélgetés után személyes/online interjúra kerül sor

Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével a hr@ceglass.hu e-mail címen vagy a honlapon (www.ceglass.hu) keresztül lehet. További információk: +36-70/684-9794

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást