Animátor

A Sítanoda animátort keres csapatába, aki a síszezon ideje alatt segíti munkánkat.

A Sítanoda Sí és Snowboardiskola 2008-ban kezdte működését és azóta évről évre fejlődik, így csapatunk bővítése a következő feladatunk.

Jellemzően olaszországi, a szezon kisebb részében ausztriai síterepeken vagyunk megtalálhatóak, ahol családi sítáborokat szervezünk kicsiknek-nagyoknak.

Főbb feladatok, munkák

  • A heti, sízés utáni programok összeállítása tematikának megfelelően pl. Karneváli hét, Pingvin hét. Vasárnap érkezésig, a tábori programok elhelyezése a szállodai info falon.
  • Vasárnap délután: vendégfogadás. Gyerekek üdvözlése, jégtörő játékok, sínapközi bemutatása a szülőknek, jelentkezések fogadása, vacsora ültetési rend elkészítése.
  • Délutáni programok tartása: kézműveskedés, játszóház, mini-diszkó, csoportos játékok, Sítanoda Olimpia, csúszka parti, Pizza est, stb.
  • A síoktatásokon részvétel segédoktatóként.
  • A szállodai animáció helyszínének rendben tartása, takarítása.
  • Aktív részvétel a tábornyitó/záró programokon, pénteki síverseny adminisztrációjában.

Az álláshoz tartozó elvárások

  •  Amennyiben nyitott, kezdeményező és alkalmazkodó személyiségnek tartod magad.
  •  Ha a „tűz-víz-repülőn” kívül, ismersz még játékokat.
  •  A pöttömökkel épp úgy megtalálod a közös hangot, mint a lázadó tinikkel.
  •  Ha szereted a téli sportokat, nem riadsz meg a mínuszoktól és legalább alapszinten síelsz.
  •  Te vagy a leglelkesebb a fogócskában és ismered a legjobb rejtekhelyeket a bújócskában.
  •  Ha kreatív vagy, van tapasztalatod szabadidős programok szervezésében, lebonyolításában felnőtteknek, gyerekeknek egyaránt.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • angol vagy olasz nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Síbérletet: szezon bérletet kapsz.
  •  Egyenruhát: a téli szezon idejére.
  •  Fizetést: alapbér és teljesítményfüggő kiegészítés. Részleteit a személyes interjú alkalmával egyeztetjük.
  •  Bónusz bér lehetőség: általad hozott új vendégkör esetén, jutalék biztosítása.
  •  Szállást és étkezést: kint tartózkodásod alatt, a sípálya melletti dolgozói szállást és étkezést kapsz (reggeli és vacsora).
  •  Utazást: egyszeri ki és haza utadat megszervezzük és biztosítjuk.

Munkavégzés helye

  • Olaszország (Ravascletto, Piancavallo, Forni di Sopra, Civetta).Az animátor a szezon nagyobb részét egy síterepen tölti, de vendégszámtól függően más helyeken is dolgozhat, a felsoroltak közül.

Otkóber 1-ig várjuk az önéletrajzodat és motivációs leveledet a megadott email címre.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us