általános ügyintéző-gépkocsivezető

Az Európa Könyvkiadó általános ügyintéző-gépkocsivezető munkatársat keres

Feladatok:

Budapest területén könyvek kiszállítása, mozgatása (könnyű fizikai munka), egyeztetés a partnerekkel
nyilvántartások kezelése
könyvek összekészítése, csomagolás, postázások ügyintézése
iroda működésével és gépkocsi karbantartásával kapcsolatos egyéb feladatok intézése

Elvárások: (a munkához szükséges)
precizitás, megbízhatóság, önállóság, rugalmasság
B kategóriás jogosítvány, autóvezetési tapasztalat
Excel és Word felhasználói szintű ismerete
Munkavégzés helye, Budapest, XIV. kerületben található, kiszámítható, hétfőtől péntekig, 8-16.30 óra közötti munkaidővel.
Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével a megadott, kereskedelem@europakiado.hu címre várjuk, a tárgyba a következőt írja: “ügyintéző”

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást