Álláshirdetés

Munkatársakat keresünk, szervíztechnikus  és segédmunkás pozíciókban.

Főbb feladatok, munkák

  • Gépek berendezések karbantartása, javítása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Önnálló munkavégzési képesség, pontosság.
  • Precíz igényes munkavégzés.
  • Érdekelje ez a terület, a gépek, berendezések javítása és a jobbítani akarás.
  • Saját gépjármű szükséges

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Mechanikai, elektromos, gépészeti, elektrotechnikai ismeretek.
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Széles körű ismeretszerzési lehetőség. Rugalmas munkaidő.
  • Szakmunka esetén 200.000,- Ft -tól
  • Segédmunka: 180.000,- Ft -tól
  • Gépjármű költségtérítés (munkavégzéshez)

Munkavégzés helye

  • Magyarország területén, de jellemzően Budapesten.

A jelentkezéshez szükséges egy fényképes önéletrajz és egy pár SAJÁT gondolat, hogy miért szeretne nálunk és ebben az iparágban dolgozni. Amennyiben ez felkelti az érdeklődésünket, egy személyes találkozás keretében egy tesztlap kitöltésével mérjük fel a jelentkező ismereteit, affinitását. Amennyiben itt is kölcsönös a szimátia, egy hónapos tesztidőben, éles munkavégzés kapcsán betekintést kap az elvégzendő feladatokba.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást, Angol
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 11925622-2-42
Connect with us