Napra Forgó Nonprofit Közhasznú Kft. Megváltozott munkaképességű munkatársakat keres adminisztrátor munkakörben, érdi irodájába.

Feladatok:

  • adminisztráció, a munkaerő szervezés segítéséhez
  • Iratok rendezése, szkennelés
  • kimutatások és statisztikák készítése számítógépen

Munkakörülmények:

  • Helyszín: Érd
  • Munkaidő: 4 óra

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Megváltozott munkaképességet igazoló dokumentumok
  • Alapos és gyakorlott MS Office programok használata (főként Excel)
  • Precíz és pontos munkavégzés

Előny:

  • adminisztrációs területen szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Barátságos, kellemes munkakörnyezet.
  • Munkába járás költségtérítése

A munkavégzés helye: Érd

Jelentkezését leadhatja önéletrajzával, a munkakör megjelölésével az oneletrajz@napra-forgo.hu e-mail címen.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Magyar