Acril Art Group Kft. asztalos munkatársat keres 2 jelentekezés

Közel 20 éve asztalos iparágban működő cégünk hosszú távra munkatársat keres. A szakirányú végzettség előny, de nem követelmény.

Főbb feladatok, munkák

  • Belsőépítészeti és egyéb tervrajzok alapján megrendelt munkák kivitelezése és szükség esetén azok helyszíni beépítése
  • akril mosdópultok, konyhai munkalapok, recepciós pultok és egyéb akril bútorok készítése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • megbízhatóság, precízitás és kreatívitás
  • kiemelt kereseti lehetőség akár havi nettó 400.000 Ft
  • önmagára és környezetére igényes

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • B kategóriás jogosítvány és targonca kezelői képesítés

Amit kínálunk

  • jól felszerelt, rendezett munkakörülmények
  • egyműszakos, hétközi munkarend
  • utazási költségtérítés

Munkavégzés helye

  • Écs Győr-Moson-Sopron megye

E-mail- fényképes önéletrajzzal : titkarsag.acrilart@gmail.com

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 25420838-2-08
  • Slogan Akrilba öntjük álmait
Connect with us