Account Menedzser

Partnerünk globális hitelbiztosítási és követeléskezelési szolgáltatást nyújt világszerte, 50 országban. Magyarországi fióktelepe 2005-be kezdte meg hazai tevékenységét és vált a hitelbiztosítási piac egyik meghatározó, piacvezető szereplőjévé. Partnerünk budapesti irodájába keresünk új kollégát

pozícióba.

  • egy globális multinacionális szervezet tagja szeretnél lenni
  • dinamikus és fiatos csapatban képzeled el magad
  • fontos számodra a folyamatos tanulás, szakmai fejlődés
  • analitikus gondolkozással és kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel
  • szereted a folyamatos pörgést
  • kitartó, sikerorientált, megbízható személyiség vagy
  • ügyfélorientált hozzáállás jellemez
  • jó szervező-, problémamegoldó és gyors döntési készséggel rendelkezel
  • magabiztosan használod az angol nyelvet
  • a biztosítási, pénzügyi világ nem ismeretlen számodra
  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel

Új kollégánk a következő feladatokra számíthat:

  • az üzleti érdekek szem előtt tartásával tárgyalásokat bonyolít le az üzleti Partnerekkel
  • jó partneri kapcsolatot ápol az ügyfelekkel és új kapcsolatok alakít ki
  • támogatja az ügyfélelégedettséget
  • folyamatosan felülvizsgálja az üzleti tevékenységet és javító, illetve megelőző intézkedéseket tesz
  • eredményesen kezeli a partnerektől érkező észrevételeket és igényeket
  • törekszik a kollégákkal való kölcsönös bizalom kiépítésére nemzetközi környezetben
  • riportokat, kimutatásokat készít

Amit kínálunk:

  • felelősségteljes feladatok, szakmai kihívások
  • fejlődési lehetőség egy globális szervezetnél
  • dinamikus, fiatalos csapat
  • támogató vezetés

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, küldd el hozzánk önéletrajzodat az alábbi email címre: karrier@smart-jobs.hu

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Egyetem
  • Nyelv Angol
  • Ez a hirdetés lejárt!