Abroncs szerelő munkatárs

Abroncs szerelő munkatársat keresünk Budapestre, több telephelyre. Normál egy műszakos munkarendben, szezonban szombati túlórával.

Feladatok

· A munkájához szükséges termékismeret elsajátítása a cég által forgalmazott termékekre vonatkozóan

· Gumiabroncsok, tömlők javítása a vonatkozó előírások szerint

· Munkalapok kezelése, kitöltése

· Gépek, mérőeszközök, szerszámok szakszerű kezelése

· Műhelyrend biztosítása

· Gumiabroncsok szakszerű le- és felszerelése, centrírozása, szükség szerint tisztítása

· Gumiabroncsok, keréktárcsák állapotfelmérése

· Raktározási műveletekben való részvétel

· Munka- és tűzvédelmi szabályok betartása

Elvárások

· Gumiabroncs vagy autószerelő szakmunkás végzettség

· Egy éves szakmai gyakorlat

– +36303409096
– matyas.morasz@randstad.hu

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!