A Prolicht Hungary Kft. Tervező/Konstruktőr kollégát keres Budapesti telephelyére.

Európa vezető reklámberendezés/ signware gyártó cégcsoportjának magyar leányvállalata, a ProLicht Hungary Kft. (www.prolicht.com), keres budapesti telephelyére főállású munkatársakat az alábbi pozícióba:

TERVEZŐ / KONSTRUKTŐR

Feladatok:

  • Komplex reklámberendezések (Signware elemek) konstrukciós terveinek készítése
  • A kapcsolódó gyártási dokumentációinak elkészítése
  • Meglévő termékek esetén a konstrukciók optimalizálása
  • Tervezés 2D és 3D környezetben, rajzok és modellek készítése
  • Gyártás és Sales részleg támogatása műszaki információkkal
  • A termékek ellenőrzése a gyártási folyamat során

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök)
  • Legalább 2-3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat (vázszerkezetek, lemezburkolatok / lemez alkatrészek, stb. tervezésében)
  • Solidworks szoftver magas szintű ismerete
  • Precíz, megbízható, önálló munkavégzés
  • Képesség csapatban történő munkavégzésre
  • Erős angol és/ vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Rendezett munkakörülmények, versenyképes, fix, bejelentett jövedelem
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Nemzetközi hátterű munkahely
  • Folyamatos kihívások, kreatív munka az egyedi terméknek köszönhetően
  • Jó csapat és munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IX. kerület

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelv Angol, Német
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 14222203-2-43
Connect with us