A Mediwel Kft. PÉNZÜGYI MUNKATÁRSAT keres! 3 jelentekezés

Főbb feladatok:

  • Szállítói számlák iktatása, számszaki ellenőrzése és igazoltatása
  • Banki felületek, házipénztár kezelése
  • Vevőszámlák készítése és ellenőrzése, díjbekérők készítése, szállítólevelek készítése
  • Napi beérkező utalások ellenőrzése és rögzítése
  • Saját szállítókkal kiszállított árú elszámolása, itiner alapján
  • Beérkezett árú készleltre vétele számlák alapján
  • Havi zárások, elhatárolások, heti eredménybecslés elkészítése
  • havi/éves forgalmi kimutatások készítése
  • költség kimutatások havi vezetése (telefon, GLS, üzemanyag stb.)
  • Számviteli kérdések megoldásának támogatása
  • Együttműködés a könyvelőkkel, a könyvvizsgálatok, adóellenőrzések, egyéb vizsgálatok szereplőivel
  • Kapcsolattartás a külső könyvelő céggel
  • Szerződések kezelése, nyilvántartása
  • Tárgyi eszközök nyilvántartása, raktárkészlet ellenőrzése, raktár riportok készítése
  • Vevő és szállítói folyószámlák kezelése, egyeztetés a könyvelővel és partnerekkel
  • Adminisztratív segítség és támogatás biztosítása.
  • Egyéb nyilvántartások adminisztrációja
  • Vezetőség munkájának támogatása

Amire szükség van a feladat ellátásához:

  • Szakirányú végzettség
  • hasonló munkakörben eltöltött min 3 év
  • rendszerszintű gondolkodás
  • precíz, felelősségteljes, pontos munkavégzés
  • terhelhetőség, prioritás felállítására való képesség
  • analitikus gondolkodás
  • határidők betartására való képesség
  • erős számviteli ismeretek /előny, ha ez adózási ismeretekkel egészül ki/
  • Excel és számítógépes rendszerek magas szintű ismerete
  • megoldásokra való törekvés, a “miért nem lehetséges” szemlélet helyett
  • önálló munkavégzés
  • előny: KulcsSoft és miniCRM ismerete

Önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igény megjelölésével együtt kérjük, küldje a hr@mediwel.hu email címre.

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1033 Budapest, Hévizi út 1.

Munkakezdés:

Azonnal

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 3-5 év
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 14314227-2-41