2 fő hegesztő munkatársat keresünk Miskolcra

Miskolci fémipari területen működő partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:
Hegesztő (CO2)

Feladatok:
• Hegesztési feladatok szakszerű elvégzése,
• CO2 eljárások szerinti munkavégzés,
• Műszaki rajz alapján történő önálló munkavégzés,
• Legyártott termékek minőségének ellenőrzése.

Elvárások:
• Középfokú szakirányú végzettség,
• CO2 eljárásokban szerzett tapasztalat, érvényes minősítés előny,
• Három műszakos munkarend vállalása,
• Minőségi munka iránti igény, precizitás,
• AWI és AFI eljárás ismerete előny.

Amit kínálunk:
• Szakmai fejlődési lehetőség,
• Versenyképes bérezés,
• Tiszta, rendezett munkakörnyezet, kulturált munkahelyi légkör.
Munkavégzés helye: Miskolc.

Jelentkezni magyar nyelvű önéletrajzzal lehetséges.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást