2 Fő CNC gépkezelőt keresünk Mezőkövesdre

Szeretnél egy megbízható jól fizető helyen dolgozni, ahol elismerik lojalitásod, szakképzettséged?

Várunk téged is CNC Gépkezelő pozíciónkba!

2 fő munkatársat keresünk

Feladataid lesznek:
• Alkatrészek legyártása rajz alapján;
• Műszakvezető utasításainak betartása;
• Egyszerűbb, affinitás esetén nehezebb gépek kezelése,
• A legyártott késztermékek minőségének ellenőrzése;
• A legyártott késztermékek dokumentálása;
• Esetleges géphibák, gyártási hibák kiküszöbölése, jelentése.

Elvárások:
• Szakirányú végzettség, vagy legalább 1 év munkatapasztalat;
• Több műszakos munkarend vállalása (3), szabad hétvégével!
• Jó kézügyesség, precizitás;
• Mezőkövesdi vagy környéki lakóhely.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;

Amit kínálunk:
• Korrekt bérezési feltételek (magas alapbér, bónuszok, béren kívüli juttatások);
• A betanulás után béremelés;
• Modern munkakörnyezet;
• Továbbképzési és előrelépési lehetőség;
• 30% műszakpótlék;
• 15% mozgóbér;
• Béren kívüli SZÉP kártya juttatás;
• Félévi és év végi prémium fizetése;
• Munkába járás támogatása.

Jelentkezni magyar nyelvű önéletrajzzal az oldalon keresztül lehetséges!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást