1 műszakos MINŐSÉGELLENŐR

*1 műszak
* 300 000Ft havi bruttó alap

Felhasználói szintű számítógépkezelés, jó kommunikáció szükséges (10-15 fő munkájának ellenőrzése, minősítése).

Munkavégzés helye: Pest megye – Tök; zöldségfeldolgozó üzemben, a cég saját állományában.

Főbb feladatok:
* feldolgozás során az élelmiszerek ellenőrzése
* minőségi követelmények betartatása a dolgozókkal
* hatékony kommunikáció a termelésben résztvevő kollégákkal
* adminisztráció

Munkarend: 1 műszak (Hétfőtől-péntekig 8-17 h + kéthetente szombaton 8-17 h)

Bérezés: bruttó 300.000Ft havi alapbér (szombati munkavégzés, alkalmankénti túlóra alapbéren felül fizetve).
Bejárás támogatás van (autóra, tömegközlekedésre).

További információ:
E-mail: fixjob1@gmail.com
Tel.: 0630 847 5430

Adatvédelmi szabályzat: http://www.sk-soft.hu/index_2.html
(Nyilv. szám: FE/12/1532-2/2017.)
NAIH-131190/2017

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást